logo3

Każdy z Was może zostać Pancernym i dołączyć do Polish Panzer Battalion, jedynego oficjalnego polskiego fanklubu zespołu Sabaton. Wystarczy kliknąć <klik>, aby poznać szczegóły!

Dlaczego warto?

Członkowie fanklubu to ludzie, których łączy coś więcej niż ulubiony zespół. Nie jesteśmy gronem obcych sobie osób, wręcz przeciwnie. Często wstąpienie do PPB daje początek wielkim przyjaźniom i nie tylko! Co prawda ostatnio koncerty Sabatonu w Polsce nie odbywają się zbyt często, ale nie znaczy to, że my się nie spotykamy!

PPB meetings

Jest nas sporo i w związku z tym możemy dzielić ze sobą mnóstwo pasji. Począwszy od uczestnictwa w koncertach innych zespołów, lokalnych mini-zlotach, imprezach, poprzez wspólne planszówkowe meetingi i bardziej aktywne spędzanie czasu. Jeździmy razem na nartach i snowboardzie, pływamy, biegamy, jeździmy na rowerach, wybieramy się na górskie wędrówki. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Polish Panzer Battalion to przede wszystkim duża, pozytywnie zakręcona rodzina, w której każdy ma czuć się dobrze. Dbamy o siebie nawzajem, zawsze możemy liczyć na wsparcie na różnych życiowych zakrętach, jesteśmy razem w gorszych i lepszych chwilach. Wspaniałe jest też to, że dzięki PPB mamy znajomych w każdym zakątku Polski!

Sabaton postrzega nas jako jeden z najlepiej zorganizowanych fanklubów, pracujemy nad tym nieustannie od 11 lat. Jesteśmy darzeni dużym zaufaniem, dzięki temu możemy służyć pomocą przy organizacji koncertów czy festiwali.

Więcej o naszej fanklubowej działalności możecie przeczytać na stronie <klik> i forum <klik>, a także obserwując nas na Facebooku. Polecamy również nasz youtubowy kanał <klik>.

Czekamy na Was!

ikonafejs ikonayoutube ikonasabaton

Warto odwiedzić

sabaton.pl CartonMerch

Oficjalny sklep internetowy Sabatonu

Rockstadt Falun - Sabaton Open Air - strona oficjalna

Sklep Sabatonu w Nuclear Blast


Inne fankluby

Sabaton French Division

banergermansabo

swedishcaroleans

British Metal Machine